loader image

PE Su Depoları

Polietilen Sağlıklı Su Depoları

DİKEY SU DEPOLARI

100 LT’den 25000 LT’ye kadar farklı litre de üretilen polietilen dik su depoları yüksek yoğunluklu, U.V. dayanımlı ve dönüşümlü hammaddeden üretilmiş olup, Sağlık Bakanlığı onaylı ve TSEK kalite belgelidir.

YATAY SU DEPOLARI

300 LT’den 5000 LT’ye kadar farklı litrede üretilen polietilen yatay silindir depolar yüksek yoğunluklu, U.V. dayanımlı ve dönüşümlü hammaddeden üretilmiş olup, Sağlık Bakanlığı onaylı ve TSEK kalite belgelidir.

KÖŞELİ SU DEPOLARI

40 LT’den 500 LT’ye kadar farklı litrede üretilen polietilen yatay silindir depolar yüksek yoğunluklu, U.V. dayanımlı ve dönüşümlü hammaddeden üretilmiş olup, Sağlık Bakanlığı onaylı ve TSEK kalite belgelidir.


Kullanım Avantajları

Ürün ebatları ± %3 toleranslıdır.
Kokusuz ve hijyeniktir. Su ile kolay temizlenebilir.
– 5 / + 65 dereceye kadar dayanıklıdır.
En az 6 ay – 1 sene aralığında temizlenmelidir.
U.V. Işınlarına karşı ve darbeye dayanıklıdır.
Geri dönüşümlü polietilen malzemeden üretilmiştir.
Ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.
Sağlık Bakanlığından onaylı, TSEK kalite belgelidir.
Monoblok olarak üretilmiştir, ek kaynak ve perçin bulunmaz.
%30 hammadde artırımıyla mazot – benzin deposu, %40 hammadde artırımıyla nakliye deposu, ± %50 hammadde – artırımıyla asit deposu olarak kullanılabilir.

PE Silo Depoları

Konik yapıda üretilen silo depoları birçok alanda kullanılmaktadır. Dayanıklı hammaddeden üretilmiş silo tanklar, genellikle kimyasalları muhafaza etmek için kullanılır. Korozyona karşı dirençli olup, içine konulan maddeyle kimyasal tepkimeye girmez. silo depoları, açık ağız ya da kapalı ağız iki tip mevcuttur. Endüstriyel tesislerde yarı mamul, mamul ve yardımcı malzemelerin depolanmasını sağlar. silo depolarımız konik yapısıyla içinde barındırdığı ürünün boşaltılmasında kolaylık sağlar.

Silo ürünlerimiz 500, 1000, 1500, 2000, 3000 ve 4000 litre alternatiflerinde üretim yapılmaktadır.